Programmid ja projektid

Loodusmuuseumis

Tänu KIK projekti toele käisid meie kooli õpilased käesoleva õppeaasta septembris ja oktoobris Tartu loodusmuuseumis järgmistel õppeprogrammidel:
1. kl Eksootilised koduloomad
2. ja 3. kl Loomade liikumisviisid
4. kl Troopiliste vihmametsade loomastik
5.-7. kl Mikromaailm
8. kl Troopiliste vihmametsade loomastik
9. kl Elurikkuse evolutsioonist Darwinist tänapäevani  
Igas programmis oli midagi huvitavat. Kõige huvipakkuvamaks õpilaste tagasiside põhjal osutus programm "Mikromaailm", kus püüti vesikirpe ja uuriti huvitavaid mikroskoopilist elu. Külmaks ei jätnud kedagi ka muuseumis eksponaatide suur mitmekesisus: meteoriidid, mineraalid, skeletid, topised, putukad jne.
Igaüks leidis seal just endale midagi  huvipakkuvat. 
 LM 1    LM 2
     
LM 3   LM 4

Seikluslik ellujäämiskursus looduses

70695866 943022932719564 4396443908482007040 n

Kuldre Kooli 4. ja 5. klass osalesid 12. septembril 2019. a. KIK-i projekti raames „Seikluslikul ellujäämiskursusel looduses“. Päev sai alguse bussisõiduga Kuldrest Siksalisse. Ilmataat hellitas meid sel päeval kauni sügispäikese ja õrna tuulega.

Loe edasi...

Kuldre sipsikud Tartu Loodusmuuseumis

Kolmapäeval 03.04.19 käisid Rõõmusipsikud ja Tähesipsikud KIK-i poolt korraldatud projekti raames Tartu Loodusmuuseumis. Rõõmusipsikud läbisid programmi „Loomad ja nende jäljed“. Tähesipsikud läbisid programmi „Hülge elu meres“. Programmid olid väga huvitavad ja harivad. Lastele väga meeldis muuseumis.

On suur soov, et sellised projektid oleksid igal õppeaastal. Suur tänu projektikorraldajale ja toredatele muuseumitöötajatele, kes meid vastu võtsid ja meiega tegelesid.

Kuldre Kool Tallinna loomaaias

KIK-i toel osaleti selle õppeaasta lõpul ühisprojektis „Kuldre Kooli õpilaste ja Sipsiku Lasteaia laste õppekäigud 2018/19. õppeaastal“, mille raames külastas terve kool Tallinna Loomaaeda. Oli palav ja päikseline päev pealinnas, millesse mahtus elevantide kümblustunni jälgimine, jääkarude uue kodu imetlemine ning väga palju meeldejäävaid hetki igale osalejale.

KIK1

KIK2  KIK3