Kiidame! 29. november 2022

• Kiidame hingedepäeva muusika vahetundides esinenud õpilasi: Kaidi Viitkar, Gustav-Alexander Oja, Argo Elvet, Kristen Laaneviir, Karl Martin Kambek.Täname Tiiu Kungust, kes tutvustas meile hingedepäeva kombestikku. Täname sündmuse eestvedajat Sirli Hellamaad.
  • Kiidame 23. novembril toimunud 1.- 3. klasside rahvastepalli võistlustel osalenud võistkonna liikmeid: Susanna Salumets, Anete Ader, Anelle, Ader, Adeliine Kirsbaum, Marta Salumets, Rasmus Lõo, Eero Kaseväli. Võistkond saavutas segavõistkondade arvestuses 3. koha. Täname juhendajat Kurmet Kaldaru.
  • Täname eesti keele ja kirjanduse ringi õpilasi: Marta Zirk, Karl Martin Kambek, Paul-Oskar Puusepp, Luna Eliise Vaher, Kaidi Viitkar, kes tutvustasid meile mardi- ja kadripäeva kombeid. Täname õpilaste juhendajat Tiiu Kungust.